| Warranty | 12 Month Free Of Charge |
|---|---|
| Temp• PCB Thickness | 0.5-3.0mm |
| Cutting Area | 450*350mm |
| Router Bit Diameter | 0.8 ~ 2.0 Mm |
| Bit Change | Manual |
| Spindle Motor Speed | 50000r/M |
|---|---|
| Load And Unload Way | Manual |
| Resolution | ±0.01mm |
| Warranty | 1 Year |
| Working Area | 680mm*360mm*50mm |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Type | Two Circle Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Air Compressor | 5-7 Kg |
|---|---|
| Ambient Temperature | 20±2 °C |
| Blade Lifetime | 6-12 Months |
| Max. Pcb Size | 330mm |
| Mode | Automatic |
| Color | White |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.4-6mm |
| PCB Size | 350*350mm(max) |
| Spindle | KAVO |
| Size | 1000*1200*1533mm |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| System | Operated By Hands |
| Cuting Length | 460 / 700 Mm |
| Establish Year | 1999 |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer/ Laser Depaneling Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Operation System | Window 7 |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Cutting Width | Unlimited |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| LCD | With Parts Counter Capacity |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Cutting Width | Unlimited |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| LCD | With Parts Counter Capacity |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Shipping Way | EXW / FOB |