| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm /720 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Blades | One Circle Blade And One Linear Blade |
| Shipping Way | According To Customers Requirement |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Max Applicable PCB | 300*570mm |
| Power Supply | 220V/110V |
| Usage | LED Tube Large Qty Production |
| Product Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Brand Name | ChuangWei |
| Condition | New |
| PCB Max Size | 650*450mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Platform | Customized |
| Function | Long Soft PCB Boards |
| Warranty | One Year |
| Thickness | 1.0-3.5mm |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanel |
| Shipping Way | Option |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanel |
| Shipping Way | Option |
| Cutting Width | Unlimited |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| LCD | With Parts Counter Capacity |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Product Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Brand Name | ChuangWei |
| Condition | New |
| PCB Max Size | 650*450mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | Unlimited |
| Cutting Thickness (mm) | 0.3~3.5 |
| Weight (Kg) | 185 |
| Size (mm) | 780*500*620 |
| Separation Length | Unlimited |
|---|---|
| Packaging Detail | Plywoodcase |
| Delivery Detail | Within 3 Days After Confirm The Payment |
| Baldes | Three Sets Of Circle Blade |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |