| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Trade Term | EXW / FOB |
|---|---|
| Min Order | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 0.8-3.0mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Type | Two Circle Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Trade Term | EXW / FOB |
|---|---|
| Min Order | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 0.8-3.0mm |
| Material | High Speed Steel |
| Color | White |
|---|---|
| Function | Cutting All FR4 & Aluminium Boards |
| Driving | Penumatic |
| Adavantage | No Stress |
| Certification | CE |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 8 /9 /10 Sets (made According To Customers Requirement ) |
| MOQ | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanel |
| Shipping Way | Option |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Packaging Detail | Plywooden Case |
| Delivery Detail | Within 3 Days |
| Warranty | 1 Year |
| Supply Ability | Within 3 Days |