| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Blades Shape | Two Circle Blades |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Warranty | Free For One Year |
| Voltage And Power | 110/220V 60W |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Blades Shape | Two Circle Blades |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Warranty | Free For One Year |
| Voltage And Power | 110/220V 60W |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Shape | Linear Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Application | Cutting Alum Board ,pcb , Led Panel ... |
| Warranty | Free For One Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 8 / 9 / 10 Sets Circle Blades |
| MOQ | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Number Of Blades | Three Sets (6 Pieces ) |
| System | Moterized |
| Power | 110 / 220 V |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Number Of Blades | Three Sets (6 Pieces ) |
| System | Moterized |
| Power | 110 / 220 V |
| System | Automatic Type |
|---|---|
| Power | 110 / 220 V |
| MOQ | 1 Set |
| Material For The Blades | Hight Speed Steel |
| Cutting Length | 600mm |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Separation Length | Unlimited |
| Material Of Blade | High Speed Steel |
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Warranty | Free For One Year |