| Name | Led Pcb Depaneler |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Number Of Blades | 16 /18 Pieces (made According To Customers Requirement ) |
| Brand Name | Chuangwei |
| Material Of Baldes | High Speed Steel |
| Material | PCB,Copper PCB,Aluminium PCB |
|---|---|
| Drive | Pneumatically |
| Blade Type | Circular Blades |
| Product Name | PCB Depanelization Machine |
| Application | Board,Printed Circuit Board |
| Features | Customized |
|---|---|
| Material | PCB,FPC,Metal Board |
| Drive | Pneumatically |
| Product Name | PCB Separate |
| Blade Type | Circular Blades,SKH-9 |
| Trade Term | EXW / FOB |
|---|---|
| Min Order | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 0.8-3.0mm |
| Material | High Speed Steel |
| Trade Term | EXW / FOB |
|---|---|
| Min Order | 1 Set |
| Cutting Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 0.8-3.0mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Type | Two Circle Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Product Name | PCB Router Machine |
|---|---|
| Condition | New |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Spindle | 60000rpm |
| Business Type | Manufacturer |
| Color | White |
|---|---|
| Function | Cutting All FR4 & Aluminium Boards |
| Driving | Penumatic |
| Adavantage | No Stress |
| Certification | CE |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm /720 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanelizer |
| Shipping Way | According To Customers Requirement |