| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depanel |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Delievery Time | Within 3 Days After Receive The Payment |
| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Use | Separation PCB , LED Strip , Copper PCB , Aluminium PCB |
|---|---|
| Product Name | PCB Separator Machine |
| Drive | Pneumatically |
| Material | High Speed Steel |
| Blade Type | Linear Blade |
| Cutting Width | Unlimited |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| LCD | With Parts Counter Capacity |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depanel |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Delievery Time | Within 3 Days After Receive The Payment |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Condition | New |
| PCB Max Size | 650*450mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |