| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| PCB Material | FR1, FR4, MCPCB |
| Thickness | 0.6-3.5mm |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Name | Circuit Board Router |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | Pcb Depaneling Machine |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Warranty | Free For One Year |
| MOQ | 1 Set |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Manual Pcb Depanel |
| Shipping Way | Option |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Max PCB Size | 600*460mm |
|---|---|
| Power Supply | 230 VAC, 50-60 Hz, 3 KVA |
| Laser Wavelength | 355nm |
| Quality | High Rank |
| Warranty | Free For 1 Year |