| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 650kgs |
|---|---|
| Max PCB Size | 450*350mm |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Spindle Brand | KAVO |
| Vacuum Cleaner | Upper Or Lower(optional) |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Material | Marble |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| Voltage | 110V/220V |
| Dimension | 1480mm*1360mm *1412 Mm |
| Weight | 1500kgs |
| PCB Size | 450*350mm(could Be Customized) |
|---|---|
| Power | 220V |
| Warranty | One Year |
| Brand | ChuangWei |
| Origin | China |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Speed | 60000rpm |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Colour | White |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| PCB Material | FR4, MCPCB |
| Cutting Precision | 0.01mm |
| Working Area | 320*320mm, Could Be Customized |
| Spindle | Morning Star |
| Colour | White |
|---|---|
| Laser Head | Solid-state UV Lasers |
| Power Rate | 10/15W |
| PCB Material | FPC, FR4 |
| Working Area | 300*300mm |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star |
| Cutting Precision | 0.1mm |