| Spindle | 50000rpm/min |
|---|---|
| Screw | TBI Precision Ground Ball Screw Imports |
| PCB Size (max) | 322mm*322mm |
| PCB Thick (max) | 5mm |
| LENS | Computar EX2C |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Laser Wavelength | 355nm |
|---|---|
| Positioning Precision | ±2μm |
| Repetition Precision | ±1μm |
| Laser Scanning Speed | 2500mm/s (max) |
| Power | 220V 380v |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height Offset | 60~110mm |
| Positioning Repeatability | 0.001mm |
| Axis Working Area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Type | Routing |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Machine Weight | 600kgs |
| PCB Size | 450*350mm |
| Spindle Speed | 60000rpm |