| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 650kgs |
|---|---|
| Max PCB Size | 450*350mm |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Spindle Brand | KAVO |
| Vacuum Cleaner | Upper Or Lower(optional) |
| Features | High Efficience With Double Work Platform |
|---|---|
| Name | Automatic Pcb Router |
| Warranty | Free For One Year |
| Service | Supply Over Seas Service |
| Package | Plywood Case |
| LENS | Computar EX2C |
|---|---|
| Screw | TBI Precision Ground Ball Screw Imports |
| PCB Size (max) | 322mm*322mm |
| PCB Thick (max) | 5mm |
| Spindle | 50000rpm/min |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| PCB Loading/unloading | Manual |
| PCB Size (max) | 322mm*322mm |
| PCB Thick (max) | 5mm |
| Spindle | 50000rpm/min |
| Height Offset | 60~110mm |
|---|---|
| PCB Size (max) | 322mm*322mm |
| Machine Interface | AOC LCD17",Logitech Mouse |
| PCB Thick (max) | 5mm |
| Spindle | 50000rpm/min |