| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Rigid Fixturing | Universal Thimble & Anti-static Fixture |
| Max Speed | 60000rpm/min |
| Panel Thickness | 3mm |
| Routing Range | 320mm*320mm |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Standard Working Area | 320*320mm |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Warranty | One Year |
| Frequency | 50-60Hz |
| Table | 2 |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height Offset | 60~110mm |
| Positioning Repeatability | 0.001mm |
| Axis Working Area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height Offset | 60~110mm |
| Positioning Repeatability | 0.001mm |
| Axis Working Area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Material | Marble |
|---|---|
| Surface Finish | ESD Paint |
| Voltage | 110V/220V |
| Machine Weight | 1500kgs |
| Warranty | 1 Year |
| Max PCB Size | 460*460mm(standard) |
|---|---|
| Laser | Solid-state UV Laser |
| Laser Brand | Optowave |
| Cutting Precision | ±20 μm |
| Name | Laser Depaneling System |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |