| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 3 Work Days |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Separating Length | Unlimit |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Linear Blade |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Max . Pcb Cutting Length | 460 Mm / 700mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| System | Manual Operation |
| Package | Plywooden Case |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| System | Operated By Hands |
| Cuting Length | 460 / 700 Mm |
| Establish Year | 1999 |
| Warranty | Free For One Year |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Type | Automatic Type |
| MOQ | 1 Set |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Max . Pcb Cutting Length | 460 Mm / 700mm |
| Material | High Speed Steel |
| Type | Manual Operation |
| Package | Plywooden Case |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Max . Pcb Cutting Length | 460 Mm / 700mm |
| Material | High Speed Steel |
| Type | Manual Operation |
| Package | Plywooden Case |
| PCB Cutting Length | 460mm |
|---|---|
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Blades Type | One Linear Blade And One Circle Blade |
| Type | Automatic Type |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 450 Mm |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Blades Type | Linear Blades |
| MOQ | 1 Set |
| Guarante Date | Free For One Year |