| Warranty | One Year |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5mm |
| Depaneling Length | 330mm |
| Blade | Linear Blade |
| Type | Pneumatic |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 330 |
| Cutting Speed (mm/s) | 0~400 |
| Cutting Thickness (mm) | 1.0~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Depaneling Speed | Four Optional Speed |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Ddepaneling Length | 460MM (customize) |
| Blade | Linear And Circular |
| Blade Life | 7-8 Months |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Size (mm) | 770*510*450 |
| Weight (Kg) | 55 |
| Min. Order (Set) | 1 |
| Type | Automatic |
|---|---|
| Cutting Length | Optional |
| Color | White |
| Weight | 55KG |
| Packaging Details | Plywooden Case |
| Guarantee | 1 Year |
|---|---|
| Power | Pneumatic |
| Size (mm) | 570*210*400 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.3~3.5 |
| PCB Cutting Length (mm) | 270 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Minimize Thickness | 0.6-3.5mm |
| Size | 770mm*510mm*350mm |
| Max PCB Length | 410mm |
| Minimize Speed | 100/200/300/500mm/s |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB Area (mm) | 460*320 |
| Contribute (Tone) | 8 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Power Supply (V) | 110/220 |