| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blade |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Lead Time | 1 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Blade Length | 480mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | plywood case |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| Safety | Sensor Protect |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | AC 110 / 220V |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Models | Can Be Made According To Customers Requirements |
| Establish Year | 1999 |
| Service | Support Overseas Services |
| Material Of Model | High Speed Steel |
| Delievery Time | Within 3 Days |
|---|---|
| Warranty | Free For 1 Year |
| Origin | China |
| Name | Pcb / Fpc Punching Machine |
| Supply Ability | 30 Sets / Month |