| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Power(W) | 10/12/15/18W |
|---|---|
| Positioning Accuracy | ± 25 μm (1 Mil) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | 1000mm*940mm *1520 Mm |
| Cooling | Air-cooled (internal Water-air Cooling) |
| Type | Motor-driven |
|---|---|
| Separating Speed | 100/200/300/500 Mm/s |
| Separating Thickness | 0.6-3.5 Mm |
| Power | 110/220V |
| Blade Material | Use Imported Japan High Speed Steel |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning Star |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Working Area | 330*220mm |
| Cycle Time | 7.5s/cycle |
| Output | 8T |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 330 |
| Cutting Speed (mm/s) | 0-400 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |