| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Pcb Cutting Length | 460 Mm |
| Cutting Speed | 100/200/300/500 Mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5 Mm |
| Power Supply | 110/220 V |
| Name | Laser PCB Depaneler |
|---|---|
| Weight | 1500kgs |
| Shipping | FOB / EXW |
| Laser | USA Brand Optowave |
| Power | 220V 380v |
| Laser Wavelength | 355nm |
|---|---|
| Positioning Precision | ±2μm |
| Repetition Precision | ±1μm |
| Laser Scanning Speed | 2500mm/s (max) |
| Power | 220V 380v |
| Name | Manual PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free One Year |
| Name | Multi Splitter PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Material For The Blades | HiIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Punching Way | Punching Boad With Punching Die |
|---|---|
| Material Of Punching Die | High Speed Steel |
| Warranty | Free For One Year |
| Machine Package Size | 95 *85*195CM |
| Growss Weight | 700 Kg |
| Max . Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| System | Moterized Pcb Separation |
| Shipping Way | FOB / EXW ( Made According To Customer's Requirement) |
| Establish Year | 1999 |