| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
|---|---|
| Program | Teaching Box |
| PCB Max Size | 400*400mm(Could Be Customized Made) |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | Desktop PCB Router |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 3 days after payment receipt |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Max . Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| System | Moterized Pcb Separation |
| Shipping Way | FOB / EXW ( Made According To Customer's Requirement) |
| Establish Year | 1999 |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Multi Blades V-cut PCB Separator For LED |
|---|---|
| Blades Material | High Speed Steel |
| Number Of Blades | 3-11 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |