| Size | 620X 270 X 320mm |
|---|---|
| Color | White |
| Weight | 40kg |
| PCB Depaneling | PCB Depaneling |
| Max PCB Length | 330mm |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 3-9 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | Option |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Separation Length | Unlimited |
| Packaging Detail | Plywood Case |
| Delivery Detail | Within 3 Days After Confirm The Payment |
| Material | High Speed Steel |
| Weight | 650kgs |
|---|---|
| Max PCB Size | 450*350mm |
| Power | 220V, 4.2KW |
| Spindle Brand | KAVO |
| Vacuum Cleaner | Upper Or Lower(optional) |