| Name | Precision Depaneling Router Pcb Manufacturing Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | China |
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 650kgs |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | Laser Depaneling Machine |
|---|---|
| Weight | 850kgs |
| Shipping | FOB / EXW |
| Laser | USA Brand Optowave |
| Power | 220V 380v |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Type | Manual Type |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Free For One Year |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Blade Length | 330mm |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade Moving | Hand Push |
| Cutting Accuracy | ±0.5mm |
| Cutting Type | V Groove |