| Model | CWPE |
|---|---|
| Size | 730 X 810 X 1700 Mm |
| Power Supply | 110/220 V |
| Depression | 0.45-0.70 Pa |
| Packaging Details | plywooden case |
| Blade | Two Round Blades |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Platform | 500*270mm |
| Thickness | 1.0-3.5mm |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Lead Time | One Day After Payment Receipt |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade Type | Two Circular Blades |
| Platform Size | 500*270mm |
| Thickness | 1.0-3.5MM |
|---|---|
| Platform | 500*270mm |
| Depaneling Length | Unlimit |
| Blade | Two Round Blades |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Characteristic | With Conveyor |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |
| Establish Year | 1999 |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power(W) | 400 |
|---|---|
| Condition | New |
| PCB Router | Axis Precision |
| Precision Of Cutting | 0.01mm |
| Max Pcb Thickness | 5mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |