| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Separating Thickness | 1.0-3.5mm |
|---|---|
| Separating Length | Unlimit |
| Warranty | One Year |
| Blade | Circular Blade |
| Blade Life | 7-8months |
| Die | Customize |
|---|---|
| Punching Force | 3-30T |
| Type | Pneumatic |
| Working Area | 460*320mm |
| Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Blade | Two Circular Blade |
|---|---|
| Structure | Solid Iron |
| Warranty | Free One Year |
| Lead Time | 1 Day |
| Payment Term | TT In Advance |
| Type | Automatic |
|---|---|
| PCB Type | FR4 |
| Cutting Speed | Customized |
| Color | White |
| Weight | 55Kg |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Delivery (Day) | 1 |
| Ability (Set) | 1000 |
| PCB Area (mm) | 330*220 |
| Power Supply (v) | 110/220 |
| Platform Size | 500*270mm |
|---|---|
| Blade | Two Round Type |
| Warranty | One Year Free |
| Blade Material | High Speed Steel |
| The Longest Minimize | Unlimited |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T L/C paypal west union credit card |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Product Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Establish Year | 1999 |
| Use | Punching PCBA , Alum Board |
| Contribute | 8 Ton |
| System | LCD Control |