| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Name | Precision Depaneling Router Pcb Manufacturing Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | China |
| Weight | 600kgs |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Thickness | 1.0-3.5mm |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |