| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Circular Blade |
| Lead Time | 7 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blades |
| Lead Time | 7 Day |
| Platform Size | 500*270mm |
| Platform Length | Customized |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Cutting Accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Re-orientation Accuracy : | ± 0.01mm |
| X、Y、Z Way Of Actuation | AC Servomotors |
| Size Of Upper Precipitron: | 500×500×1000mm |
| Dust Collection Method : | Lower Dust Collection |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Drive | Pneumatic |
|---|---|
| Equipment Power | 150W |
| Frame | C Type |
| Laser Wavelength | 355nm |
| Machine Moddel | MT-2100-AS/ AW |