| Payment Term | T/T , Paypal, Credit Card, Cash |
|---|---|
| Cutting Length | 330mm |
| Delievery Time | 3-5 Days After Receive The Payment |
| Shipping Way | Option |
| Name | Pcb Depanel Machine |
| Separation Length | Unlimited |
|---|---|
| Packaging Detail | Plywoodcase |
| Delivery Detail | Within 3 Days After Confirm The Payment |
| Baldes | Three Sets Of Circle Blade |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |
| Weight | 36Kg |
|---|---|
| Cutting Speed(mm/s) | Adjust |
| Board Thickness(mm) | 0.5-3.0 |
| Components Height(mm) | 0-10 |
| Voltage(V) | 110/220 |
| Frame | Robust Frame Made Of Solid Iron |
|---|---|
| Cutting Speed | 400mm/s |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5mm |
| Blade Material | High Speed Steel From Japanese |
| Guarantee | 12 Months |
| Blade Length | 330mm |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade Moving | Hand Push |
| Cutting Accuracy | ±0.5mm |
| Cutting Type | V Groove |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |
| Name | Multi Splitter PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Material For The Blades | HiIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Laser Wavelength | 355nm |
|---|---|
| Positioning Precision | ±2μm |
| Repetition Precision | ±1μm |
| Laser Scanning Speed | 2500mm/s (max) |
| Power | 220V 380v |