| Warranty | 12 Months Free Of Charge |
|---|---|
| Blade | Two Linear Blades |
| Blade Material | High Speed Steel From Japan |
| Blades Life | 7-8 Months |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Blade | Two Linear Blades |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Linear |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill Level |
| Warranty | One Year |
| Type | Pneumatic |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Cutting Thickness | O.3-3.5 |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Blade Material | Linear Blades From Japan |
| Blades Life | 7-8 Months |
| Warranty | Free Of Charge For One Year |
|---|---|
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
| Blades Life | 7-8 Months |
| Type | Automatic |
| Certification | CE ISO |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Separating Length | Unlimit |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Blade | Two Linear Blade |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Blade | 9 Pairs |
|---|---|
| Blades Material | Japan High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Type | Motor Driven |
| Max Cutting Length | Unlimit |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | Free One Year |
| Components Height | Up To 50mm |
| Blade | Two Linear Blade |