| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 650kgs |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Working Area | 330*220mm |
| Cycle Time | 7.5s/cycle |
| Output | 8T |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 3 days after payment receipt |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| PCB Type | V Groove |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.6~3.5 |
| PCB Material | Aluminum,FR4 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |