| Colour | White |
|---|---|
| Laser Head | Solid-state UV Lasers |
| Power Rate | 10/15W |
| PCB Material | FPC, FR4 |
| Working Area | 300*300mm |
| Colour | White |
|---|---|
| Laser Head | Solid-state UV Lasers |
| Power Rate | 10/15W |
| PCB Material | FPC, FR4 |
| Working Area | 300*300mm |
| Punching Machine Delievery Time | Within 7 Days |
|---|---|
| Contribute | 8 Ton |
| Type | Automatic |
| Product Warranty | 1 Year |
| Establish Year | 1999 |
| Punching Machine Delievery Time | Within 7 Days |
|---|---|
| Contribute | 8 Ton |
| Type | Automatic |
| Product Warranty | 1 Year |
| Establish Year | 1999 |
| System | Automatic Punching Machine |
|---|---|
| Shipping Way | Option (according To Customers Requirement ) |
| MOQ | 1 Set |
| Material | High Speed Steel |
| Punching Way | Punching Pcb / Fpc With Punching Die |
| Material | PCB,Aluminium PCB |
|---|---|
| Drive | Pneumatically |
| Product Name | PCB Depanelization |
| Shape | V-cut,LED Tube |
| Control Mode | PCB Milling,Electric |
| Color | Customized |
|---|---|
| Vacuum Cleaner | Top Or Bottom(optional) |
| Routing Bit | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| PCB Size | 450*350mm |
| PCB Material | FR1, FR4, MCPCB |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depanel |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Delievery Time | Within 3 Days After Receive The Payment |
| Name | Pcb Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | Cash , T/T , Paypal , Credit Card |
| Establish Year | 1999 |
| Max. Pcb Separation Length | 330mm |
| Working Area | 330*220mm |
|---|---|
| Contribute | 3-30T |
| Depression | 0.45-0.70pa |
| Guarantee | Free 12 Months |
| Weight | 530kg |