| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Power | 110V Or 220V |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Application | PCB Boards |
| PCB Thickness | 1.0-3.5mm |
| Package | Wooden |
| Product Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Spindle Speed | 60000R/M |
| Fixture | Customized |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Machine Size | 40*40*34 Cm |
| Platform Size | 150*27*20 Cm |
| The Longest Minimize | No Limited |
| Minimize Speed | 0-400mm/s |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Min Order | 1 Set |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Standard Working Area | 320*320mm(could Be Customized) |
| PCB Thickness | 0.6-3.0mm |
| Power Supply | 220V |