| Motor | Japan Micro-level Precision Stepper Motor |
|---|---|
| Moving Mode | Point To Point, Continuous Line |
| Transmission | Japanese Belt,Precision Linear Guide |
| Repeatability | ±0.01mm/200mm |
| Warranty | 12 Months |
| Motor | Japan Micro-level Precision Stepper Motor |
|---|---|
| Moving Mode | Point To Point, Continuous Line |
| Transmission | Japanese Belt,Precision Linear Guide |
| Repeatability | ±0.01mm/200mm |
| Warranty | 12 Months |
| Motor | Japan Micro-level Precision Stepper Motor |
|---|---|
| Moving Mode | Point To Point, Continuous Line |
| Transmission | Japanese Belt,Precision Linear Guide |
| Repeatability | ±0.01mm/200mm |
| Warranty | 12 Months |
| Motor | Japan Micro-level Precision Stepper Motor |
|---|---|
| Moving Mode | Point To Point, Continuous Line |
| Transmission | Japanese Belt,Precision Linear Guide |
| Repeatability | ±0.01mm/200mm |
| Warranty | 12 Months |
| Color | White |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Drilling Depth | 0.02 ~ 3mm |
|---|---|
| Spindle Speed | 24000rpm |
| Spindle Power | 800W |
| Warranty | 1 Year |
| Volume | 750X750X750mm |
| Motor | Japan Micro-level Precision Stepper Motor |
|---|---|
| Moving Mode | Point To Point, Continuous Line |
| Transmission | Japanese Belt,Precision Linear Guide |
| Repeatability | ±0.01mm/200mm |
| Warranty | 12 Months |
| Name | PCB Design Router CNC Engraving Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| PCB Material | FR4, CEM, MCPCB |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |