| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Option |
| Warranty | Free For One Year |
| PCB Material | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB Size | 350*350mm(max) |
| Weight | 1900kgs |
| ESD Safe | Yes |
| Cutting Accuracy | ±0.5mm |
| Color | White |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.4-6mm |
| PCB Material | FPC, FR4 |
| PCB Size | 350*350mm(max) |
| Spindle | KAVO |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Power(W) | 4.2KW |
| Routing Speed | 2s Per Point |
| PCB Size | 450*450mm(could Be Customized Made) |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |
| Product Name | PCB Punching Machine |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |