| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Rigid Fixturing | Universal Thimble & Anti-static Fixture |
| Max Speed | 60000rpm/min |
| Panel Thickness | 3mm |
| Routing Range | 320mm*320mm |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | Due To Operator Skill Level |
| Separating Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Certification | CE ISO |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Number Of Blades | 8/9/10 Sets (made According To Customers Requirement ) |
| MOQ | 1 Set |
| Material Of Baldes | High Speed Steel |
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Cutting Length | 200 Mm |
| Package | Plywooden Case |
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5 Mm |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Shearing Thickness(mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| Shearing Speed | According To Operator Skill Level |
| Warranty | 12 Months Without Charge |
| Size(mm) | 570*210*400 |
| Weight(kg) | 130 |