| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Name | Moving Blade Type V-cut PCB Separator Automatic PCB Depaneling |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Blade | Linear Blade |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Blades Shape | Circle Blade |
| Material | High Speed Steel Imports From Japan |
| Shipping Way | FOB / EXW (Made According To Customer's Requirement) |
| Warranty | Free For One Year |
| Size | 620X 270 X 320mm |
|---|---|
| Color | White |
| Weight | 40kg |
| PCB Depaneling | PCB Depaneling |
| Max PCB Length | 330mm |
| Packaging Details | seaworthy plywood case,safe, no need to fumigated |
|---|---|
| Delivery Time | within 7 days after receipt the payment. |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 800 sets/year |
| Place of Origin | Dongguan City,Guangdong Province,China |