| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Product Name | V-Cut Separator |
|---|---|
| Brand Name | ChuangWei |
| Cutting Thickness | 0.3-3.2mm |
| Cutting Point | 0-100-200-300-400mm |
| Blade Life | 7-8months |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |