| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Max Applicable PCB | 300*570mm |
| Power Supply | 220V/110V |
| Usage | LED Tube Large Qty Production |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Motor Power | 250W |
| Max PCB Size | 650*400mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |