| Name | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB Area (mm) | 460*320 |
| Size (mm) | 930*880*1230 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Weight (Kg) | 680 |
| PCB Type | V Groove |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.6~3.5 |
| PCB Material | Aluminum,FR4 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Plate Thickness | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Equipment Power | 100w |
| Weight | About 200kg(Inclusion Platform) |
| Overall Dimensions | 1768×W800×H1247(mm) |
| Packaging Details | Wooden case |
| Plate Thickness | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Equipment Power | 100w |
| Weight | About 200kg(Inclusion Platform) |
| Overall Dimensions | 1768×W800×H1247(mm) |
| Packaging Details | Wooden case |