| Colour | White |
|---|---|
| Connect Way | Milling Joints |
| PCB Thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Cutting Precision | 0.1mm |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Characteristic | With Conveyor |
|---|---|
| Warranty | Free For One Year |
| Cutting Length | 460 Mm |
| Supply Ability | 80 Sets / Month |
| Establish Year | 1999 |
| Board Length | 300~1200 Mm(can Sustom Made) |
|---|---|
| Dimensions | 2105*1662*1716mm |
| Machine Package Size | 95 *85*195CM |
| Material Of Model | High Speed Steel |
| Power Supply | 220V |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Working Area | 330*220mm |
| Cycle Time | 7.5s/cycle |
| Output | 8T |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Mode | Automatic |
|---|---|
| Procession Thickness | 0.4mm~3.2mm |
| Size | 770*510*450 Mm |
| Speed | Adjustable |
| Splitter Speed | 0-400 |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |