| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | 220/110V |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 3 days after payment receipt |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Minimize Speed | Manual |
| Machine Weight | 45/30 Kg |
| Packaging Details | plywooden case |
| Delivery Time | 7 day |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Boards Type | V Groove |
|---|---|
| Cutting Accuracy | ±0.01mm |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5mm |
| Minimize Thickness | 0.6-3.5mm |
| Procession Thickness | 0.4mm~3.2mm |
| Packaging Details | plywooden case |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T ,Paypal ,West Union ,L/C |
| Supply Ability | 300 sets/ month |
| Place of Origin | China |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |