| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 3 days after receive the payment |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 3 Work Days |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 7 Work Days |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Type | Motor Driving |
| Number Of Blades | 6 Pieces |
| Machine Weight | 45kg |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | White |
| Blade Length | 480mm |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | plywood case |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Type | Manual Type |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Free For One Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blade |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Lead Time | 1 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Shipping Way | EXW / FOB |
|---|---|
| Separation Length | Unlimited |
| Separation Thickness | 1.0-3.5mm |
| Material | High Speed Steel |
| Guarrante | Free For One Year |
| Color | White |
|---|---|
| Blade Length | 450mm |
| Name | PCB Depaneling |
| Packaging Details | plywood case |
| Delivery Time | 7 days after receive the payment |
| Material | PCB, FPC,LED |
|---|---|
| Blade Type | Circular Blades,SKH-9 |
| Drive | Pneumatically |
| Product Name | PCB Separators |
| Feature | Hand Protection,Customized |