| Warranty | One Year |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 0.3-3.5mm |
| Depaneling Length | 330mm |
| Blade | Linear Blade |
| Type | Pneumatic |
| Separation Length | Unlimited |
|---|---|
| Package | Plywooden Case |
| Delievery Time | Within 3 Days |
| Product Supply Ability | 1000 Sets /year |
| Material | High Speed Steel |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 330 |
| Size (mm) | 420*280*400 |
| Guarantee (Year) | 1 |
| Packaging Details | Plywooden Case |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 600 |
| Cutting Speed (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB Area (mm) | 330*220 |
| Power Supply (v) | 110/220 |
| Depression (Pa) | 0.45~0.7 |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
| Lead Time | 1 Day After Payment Receipt |
|---|---|
| Warranty | One Year Free |
| Platform | 500*270mm |
| PCB Thickness | 1.0-3.5mm |
| PCB Length | Unlimit |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Blade | Two Round Blades |
| Blade Material | High Speed Steel |
| Thickness Capacity | 1.0-3.0mm |
| Cutting Length | Unlimit |
| Application | FPC |
|---|---|
| Power | 110/220V |
| Die | Changable |
| Contribute | Customized |
| Packaging Details | Plywooden Case |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |