| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Pneumatic V-Groove Pcb Cutting Machine With Capacity Counter Function | 480mm |
|---|---|
| Size | 990×425×350mm |
| Minimize Thickness | 0.3-3.5mm |
| Warranty | 1 Year |
| Machine Weight | 220KG |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Type | Fully Automatic |
| Depaneling Thickness | 0.6-3.5mm |
| Depaneling Length | 460mm |
| Blade | Linear And Circular |
| Dimensions | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| Function | Automatic |
| Growss Weight | 700 Kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Power Supply | 220V |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| PCB Size | 320*320mm |
| PCB | RF1, FR4, MCPCB |
| Voltage | 110/220v 50/60Hz |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| PCB Cutting Length (mm) | 330 |
| Cutting Speed (mm/s) | 0-400 |
| Cutting Thickness (mm) | 0.6~3.5 |
| Power Supply (V) | 110/220 |
| Name | V-cut Pcb Separator |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| System | Manual Type |