| Blade | Multi Sets |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 1.0-3.5mm |
| Name | PCB Router |
|---|---|
| Color | White |
| Brand Name | ChuangWei |
| Cut PCB Speed | 300mm/s Or 500mm/s |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| PCB Shape | Jointed Connection |
|---|---|
| Advantage | Low Price |
| PCB Separator | PCB Separator |
| Action Stroke Times | 12 Times / Min |
| Working Dry Air Pressure | 0.50-0.70 Mpa |
| Product Name | Laser PCB Separator |
|---|---|
| Brand | ChaungWei |
| Thickness | ≤ 1.2 Mm |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer/ Laser Depaneling Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Operation System | Window 7 |
| PCB Size | 450*350( Any Size Customize ) |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Power | 220/110V |
| Vacuum Cleaner | 3.5KW |
| Working Table | 2 |
| Name | PCB Inspection Connection Stand Machine |
|---|---|
| Power Supply | 100-230V AC |
| Electric Load | Max 100VA |
| Transmission Height | 900±20mm |
| Delivery Direction | Left → Right Or Right → Left |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywooden Case will be the first consideration |
|---|---|
| Delivery Time | 1 Week |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | seaworthy plywood case,safe, no need to fumigated |
|---|---|
| Delivery Time | within 2 days after receipt the payment. |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 1000 sets/year |
| Place of Origin | Dongguan City, Guangdong province, China |