| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Name | Manual PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free One Year |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Name | Multi Splitter PCB Separator |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimited |
| Material For The Blades | HiIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Cutting Length | Unlimited |
|---|---|
| Material For The Blades | HIgh Speed Steel |
| Number Of Blades | 9 Pairs |
| Blades Shape | Circular Blades |
| Warranty | Machine Free For One Year |
| Power(W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Working Area | 460*460mm(standard) |
| Shipping | FOB / EXW/DHL |
| Dimension | Customized |
| Laser Brand | Optowave |
| Name | V-Groove Separating Machine |
|---|---|
| Blade | Two Circular Blades |
| Blade Material | Japan High Speed Steel |
| Frame | Solid Iron Robust Frame |
| Warranty | Free One Year |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |