| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Cutting Length | 330mm |
|---|---|
| Name | Pcb Depaneler With Ce Certificate |
| MOQ | 1 Set |
| Payment Term | T/T , Paypal |
| Delievery Time | 7 Days After Receive The Payment |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Name | Motorized PCB Separator |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Cutting Length | 330mm |
| Number Of Blades | Two |
| MOQ | 1 Set |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Name | Desktop PCB Router |
|---|---|
| Warranty | Free One Year |
| PCB Max Size | 650*450mm |
| Spindle | KAVO Spindle |
| Power | 220V |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 3-9 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | Option |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Number Of Blades | 3-9 Sets (customized ) |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | Option |
| Blades Material | High Speed Steel From Japan |
|---|---|
| Max .Cutting Length | Unlimited |
| Cutting Speed | 400 Mm /s |
| Voltage | 220 /110 V |
| Machine Size | 2180 * 620 * 960 Mm |