| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Cutting Length | Unlimit |
| Warranty | Free One Year |
| Components Height | Up To 50mm |
| Blade | Two Linear Blade |
| Blade | Linear And Round |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Type | Manual |
| Warranty | Free For One Year |
| Separate Thickness | 0.6-3.5mm |
| Blade | Linear |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Speed | Due To Operator Skill Level |
| Warranty | One Year |
| Type | Pneumatic |
| Lead Time | 1 Day |
|---|---|
| Depaneling Thickness | 1.0-3.5mm |
| Warranty | One Year |
| Blade | Two Circular Blades |
| Payment | TT In Advance |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Cutting Thickness | O.3-3.5 |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Blade Material | Linear Blades From Japan |
| Blades Life | 7-8 Months |
| Blade | Linear |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Capacity | Unlimit |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | One Year |
| Warranty | Free For One Year |
|---|---|
| Blades Type | Linear And Round Type |
| Blade Life | About 1 Years |
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
| Separating Length | 460mm (can Customize) |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Cutting Length | Lunlimit |
| Certification | CE ISO |
| Power | 110/220V |
| Warranty | 12 Months Without Charge |
|---|---|
| Type | Pneumatic |
| Power | 110/220V |
| Punch Contribute | 3(can Customer Made Up To 30T) |
| Working Area | 330*220(can Custom Made) |
| Working Area | 330*220mm |
|---|---|
| Contribute | 3-30T |
| Depression | 0.45-0.70pa |
| Guarantee | Free 12 Months |
| Weight | 530kg |