| Type | Automatic |
|---|---|
| Warranty | Free Of Charge For One Year |
| Trade Term | EXW/FOB/CIF |
| Color | White |
| Brand | Chuangwei |
| Type | Automatic |
|---|---|
| Warranty | Free Of Charge For One Year |
| Trade Term | EXW/FOB/CIF |
| Color | White |
| Brand | Chuangwei |
| Warranty | Free One Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Depaneling Thickness | 0.6-3.5mm |
| Depaneling Length | 460mm |
| Blade | Linear And Round Blades |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Type | Fully Automatic |
| Depaneling Thickness | 0.6-3.5mm |
| Depaneling Length | 460mm |
| Blade | Linear And Circular |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Shipping Way | EXW / FOB |
| Delivery Time | 5-7 Work Days |
| Precision Of Cutting | 0.01mm |
| Spindle | 50000 Rpm/min |
| Blade | Circular And Linear Blades |
|---|---|
| Cutting Speed | Manual Control |
| Cutting Thickness | 0.6-3.5mm |
| Blade Material | Imported Japan High Speed Steel |
| Dimension | 400*780*480mm |
| Blade Material | Japanese High Speed Steel |
|---|---|
| Separating Speed | 400mm/s |
| Separating Length | Unlimit |
| Separating Thickness | 0.6-3.5mm |
| Power Supply | 110/220V |
| Blade | Circular And Round |
|---|---|
| Blade Material | High Speed Steel |
| Warranty | One Year |
| Separate Thickness | 0.6-3.5mm |
| Separate Length | 460mm (can Customize) |
| PCB Singulation Thickness | 0.6-3.5mm |
|---|---|
| PCB Singulation Speed Control | By Hand |
| PCB Singulation Machine Size | 787x400x436mm |
| Warranty | 1 Year |
| Blade Type | Round And Linear Blade |
| PCB Singulation Thickness | 0.6-3.5mm |
|---|---|
| PCB Singulation Speed Control | By Hand |
| PCB Singulation Machine Size | 787x400x436mm |
| Warranty | 1 Year |
| Blade Type | Round And Linear Blade |