| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Voltage | 110V/220V |
| Machine Dimension | 1480mm*1360mm*1412 Mm |
| Machine Weight | 1500kgs |
| Cutting Method | Punching Pcb With Punching Die |
|---|---|
| Material For The Punching Die | High Speed Steel |
| Application | FPC , PCB , FFC LED Alum Board |
| Contribute | 10 T (made According To Customer's Products ) |
| Warranty | Free For One Year |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Blades Type | Two Circle Blades |
| Cutting Length | Unlimited |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Name | Laser PCB Depanelizer |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Warranty | One Year |
| Lead Time | 1 Day After Payment Receipt |
| Platform Size | 500*270mm |
| Thickness | -3.5mm |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Cutting Length | 330mm |
| MOQ | 1 Set |
| System | Hand Push |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460 Mm |
| Certificate | CE Certificate And GMC |
| Shipping Way | Optional |
| Warranty | Free For One Year |