| Name | PCB Depanelizer System |
|---|---|
| XY Cutting Speed | 0~100mm/s |
| Re-orientation Accuracy | ± 0.01mm |
| XYZ AB Way Of Actuation | AC Servomotors |
| Conveyor Belt Height | 900 ±50mm |
| Machine Weight | 650kgs |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Power Supply | 220VAC |
| Certification | CE |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| PCB Size | 320*320mm(standard) |
| Spindle | KAVO Or Morning Star |
| Description | PCB Depaneling Router |
| Name | PCB V-cut Separator Machine |
|---|---|
| Voltage | 110-220V |
| Max PCB Length | 200mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Working Air Pressure | 0.5-0.7Mpa |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | PCB Routing Machine |
|---|---|
| PCB Thickness | 3.0mm |
| Color | White |
| Spindle | KAVO |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Name | Laser PCB/FPC Separator |
|---|---|
| Color | Customized |
| Brand Name | ChuangWei |
| Power | AC220V |
| Warranty | 1 Year |