| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Separation Length | Unlimited |
| Packaging Detail | Plywood Case |
| Delivery Detail | Within 3 Days After Confirm The Payment |
| Material | High Speed Steel |
| Name | PCB Separator Machine |
|---|---|
| Separation Length | Unlimited |
| Packaging Detail | Plywood Case |
| Delivery Detail | Within 3 Days After Confirm The Payment |
| Material | High Speed Steel |
| Name | Punching Depaneling Die |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Material For The Model | High Speed Steel |
| Type | Customized |
| Ready Time | 7-15days |
| Name | Automatic Pcb Separator |
|---|---|
| Cutting Length | 1200mm |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
| Package | Plywood Case |
| Warranty | Free One Year |
| Type | Routing |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| Machine Weight | 600kgs |
| PCB Size | 450*350mm |
| Spindle Speed | 60000rpm |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Work Area | 320*320mm |
|---|---|
| Table | 2 |
| Warranty | One Year |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Spindle Speed | 60000RPM |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 480 Mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Blades Type | Two Linear Blades |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 480 Mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Blades Type | Two Linear Blades |
| Material | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 480 Mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Shipping Way | FOB / EXW |
| Blades Type | Two Linear Blades |