| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 3 Work Days |
| Material For The Blades | High Speed Steel |
|---|---|
| Cutting Length | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Warranty | Free For One Year |
| Type | Automatic Type |
| Delievery Time | Within 7 Work Days |
| Cutting Length | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Warranty | Free For One Year |
| Establish Year | 1999 |
| Blades | Linear And Circle Blades |
| Cutting Length | 460 Mm ( Can Be Made According To Customer Requirement ) |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Blades Type | One Circle Blade And One Linear Blade |
| System | Automatic Type |
| Blades Material | High Speed Steel |
| Cutting Length | 460 Mm ( Can Be Made According To Customer Requirement ) |
|---|---|
| MOQ | 1 Set |
| Blades Type | One Circle Blade And One Linear Blade |
| System | Automatic Type |
| Blades Material | High Speed Steel |
| Name | Moving Blade Type PCB Separator Machine PCB Separator PCB Depanelizer |
|---|---|
| Cutting Capacity | Max 460mm |
| PCB Thickness | 0.6-3.5mm |
| Warranty | Free One Year |
| Safety | Sensor Protect |
| Name | PCB Cutting Machine |
|---|---|
| Blade | Linear Blade |
| Warranty | One Year |
| Frame | Solid Iron Robust Frame |
| Cutting Thickness | 0.3-3.5mm |
| Standard Working Area | 320*320mm |
|---|---|
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Warranty | One Year |
| Frequency | 50-60Hz |
| Table | 2 |