| Name | Automatic Pcb Punching Machine |
|---|---|
| Advantage | Punching PCB Without Strees |
| Characteristic | Separation PCB / FPC By Model |
| Establish | 1999 |
| Contribute | 8t - 30t |
| Name | Automatic PCB Punching Machine |
|---|---|
| Advantage | Punching PCB Without Strees |
| Characteristic | Separation PCB / FPC By Model |
| Establish | 1999 |
| Contribute | 8t - 30t |
| Name | Automatic Pcb Punching Machine |
|---|---|
| Advantage | Punching Pcb Without Strees |
| Characteristic | Separation PCB / FPC By Model |
| Establish | 1999 |
| Contribute | 8t - 30t |
| Name | Automatic PCB Punching Machine |
|---|---|
| Advantage | Punching PCB Without Strees |
| Characteristic | Separation PCB / FPC By Model |
| Establish | 1999 |
| Contribute | 8t - 30t |
| Accessories | L T Blades |
|---|---|
| Accuracy | ±0.03mm |
| Blade Angle | Cutomized |
| Blade Diameter | 125mm |
| Boards Type | V Groove |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 650kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |
| Power Supply | 110/220V |
|---|---|
| Depression | 0.45-0.7Mpa |
| Contribute | 3-30T |
| Working Area | 460*320mm |
| Weight | 680kgs |